سه‌شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - July 23 2019
کد خبر: ۳۱۸۲
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
عجب شیر ما - سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس گفت وگوهایی که با محمود واعظی رییس دفتر و حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهوری داشتم، دکتر روحانی بعد از ملاقات هیات دولت با رهبر معظم انقلاب که 6 شهریور انجام می شود، در مجلس حضور خواهد یافت.

به گزارش عجب شیر ما به نقل از ایرنا، بهروز نعمتی در حاشیه جلسه علنی امروز دوشنبه مجلس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سوال از رییس جمهوری بعد از دیدار هیات دولت با رهبر معظم انقلاب انجام می شود.
وی درباره جلسه غیر علنی امروز مجلس گفت: امیر حاتمی وزیر دفاع در جلسه غیر علنی امروز مجلس از اقدامات و اتفاقات بسیار مهمی که در عرصه دفاعی کشور اتفاق افتاده گزارش مفصلی به نمایندگان ارائه کرد، از جمله بحث های موشکی، بهره برداری از هواپیمای جدید جنگی، پهپادها و ناوشکن های مختلفی که در عرصه های دفاعی مشغول خدمت هستند.
وی تصریح کرد: در این جلسه امیر حاتمی از اتفاقات خوبی که در عرصه دیپلماسی دفاعی در این مدت اتفاق افتاده گزارشی مفصل ارائه کرد، همچنین گزارشی در مورد حضور ایران در مجامع دفاعی دنیا ارائه کرد.
این نماینده مجلس افزود: با توجه به فضایی که در حواشی کشور اتفاق افتاده، نوع تعاملاتی که باید با کشورهای همسایه باشد و احترام به همسایگان مورد بحث قرار گرفت، همچنین بر این موضوع تاکید شد که باید تیم های تروریستی از منطقه پاک شود.
نعمتی در مورد تهدیدهای آمریکا علیه ایران گفت: آمریکایی ها حرف های زیادی می زنند، ما هم از اقدامات دفاعی خود استفاده می کنیم، آمریکایی ها حتما به این موضوع به خوبی پی برده اند که اقدامات نظامی ما پیشگیرانه خواهد بود.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: