سه‌شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - August 20 2019
کد خبر: ۲۶۷۰
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
فرمانده انتظامی شهرستان هریس خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان هریس ازکشف 4 هزار لیتر آبغوره و آبلیموی غیرمجاز و غیر بهداشتی و پلمب یک کارگاه تولیدی در این رابطه خبر داد.

ستار داداشی در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: برابر خبر واصله مبنی بر اینکه افرادی در یک واحد کارگاهی غیرمجاز حاشیه شهرستان در امر تولید و بسته‌بندی آبغوره و آبلیموی غیر بهداشتی و غیرمجاز دست‌ساز فعالیت داشتند که در این رابطه موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی پس از بررسی موضوع و اطمینان از صحت آن با همکاری ماموران پلیس آگاهی شهرستان و هماهنگی مقام قضایی به محل مورد اعلامی اعزام و در بازرسی از این مکان، مقدار 4 هزار لیتر آبغوره و آبلیموی غیر مجاز و غیر بهداشتی و تعداد دو دستگاه دیگ بخار را کشف کردند.

داداشی تصریح کرد: در این راستا کارگاه تولیدی به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات پلمپ شد و دو نفر متهم دستگیر شده نیز پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان هریس خاطر نشان کرد: پلیس با هدف کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی، اقدامات کنترلی و نظارتی خود را بر واحدهای صنفی تشدید خواهد کرد و از شهروندان تقاضا کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی، مراتب را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع‌رسانی کنند.

برچسب ها: هریس ، آبلیمو ، کارگاه
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: