سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - February 18 2020
کد خبر: ۱۶۴۶
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۲
در راستای تفاهم‌نامه مشترک با میراث فرهنگی؛
عجب شیر ما - شهردار تبریز در دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی دستور آغاز عملیات اجرایی مرمت و بهسازی بازار تبریز را خطاب به شهردار منطقه ۸ صادر کرد.
به گزارش عجب شیر ما و به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، شهردار تبریز در دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی استان در محل اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی خطاب به شهردار منطقه ۸ دستور آغاز عملیات اجرایی مرمت و بهسازی بازار تبریز زیر نظر کارشناسان اداره کل میراث فرهنگی استان را صادر کرد.

صادق نجفی که به همراه رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در محل اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی حضور یافته بود در راستای اجرای تفاهم نامه مشترک همکاری میراث فرهنگی استان و شهرداری تبریز، دستور داد تا عملیات ساماندهی بازار تاریخی تبریز اعم ازمرمت، بهسازی، کفسازی، ساماندهی تاسیسات و ... به منظور آمادگی هر چه بیشتر بازار تبریز برای سال ۲۰۱۸ آغاز شود.

گفتنی است در این دیدار رئیس شورای اسلامی شهر تبریز ابراز امیدواری کرد تا همکاری های مشترک برای حفظ و صیانت از میراث فرهنگی و تاریخی در بین دستگاه ها بیشتر شود و در سایه این همکاری تبریز روز به روز بیشتر آماده استقبال شایسته از سال ۲۰۱۸ شود.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: