جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - May 29 2020
کد خبر: ۱۶۳۴
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹
پول بازیکنان جدید از کجا می آید؟
عجب شیر ما - باشگاه تراکتورسازی تبریز درحالی در نقل و انتقالات لیگ برتر عملکرد قابل قبولی داشته است که در نحوه چگونگی تامین اعتبار خریدهای جدید اختلاف نظرهایی بین اعضای هیات مدیره بوجود آمده است.
به گزارش عجب شیر ما به نقل از مهر، اواخر فصل گذشته بود که خبر واگذاری باشگاه تراکتورسازی به بخش خصوصی رسانه‌ای شد ولی در نهایت مسئولان رده بالای این باشگاه تصمیم به ادامه تیمداری گرفته و به کارشان ادامه دادند. اعضای هیات مدیره باشگاه هم خیلی زود جلسه‌ای را برگزار کرده و رای به ادامه کار سعید عباسی به عنوان مدیرعامل باشگاه دادند ولی به فاصله دو روز اتفاقات عجیب و غریبی در تراکتورسازی رخ داد.

سعید عباسی که با رای هیات مدیره مامور مذاکره با سرمربی و بازیکنان شده بود، به یکباره از سمت خود کناره گیری کرد و مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه انتخاب شد. همچنین دارا غزنوی هم بعد از چند سال از هیات مدیره این باشگاه کنار رفت تا تراکتورسازی در آستانه لیگ شانزدهم تغییرات مدیریتی گسترده‌ای را شاهد باشد.

هرچند اعضای هیات مدیره بعد از اتمام این جلسه سرنوشت ساز حرف از اتحاد و همدلی زدند ولی با گذشت ۱۳ روز از انتخاب آجورلو به عنوان مدیرعامل جدید، اختلاف نظرها به تدریج خودش را در باشگاه تراکتورسازی نشان می‌دهد و ممکن است عملکرد این تیم را در روزها و هفته‌های آینده تحت تاثیر قرار بدهد.

مدیرعامل جدید تراکتورسازی در این مدت توانست بازیکنان محبوب هواداران از جمله محمد ابراهیمی و لوسیانو ادینیو را به تیم برگرداند. او حتی دو خرید بزرگ دیگر داشت و توانست محسن بنگر و محمد نوری را به خدمت بگیرد ولی نکته جالب اینجاست که تمام این اقدامات و تصمیمات بدون هماهنگی با هیات مدیره صورت گرفته است.

در واقع آجورلو که باید برنامه‌هایش برای جذب بازیکن و خریدهای جدید را با هیات مدیره در میان گذاشته و بعد از تصویب بودجه و موافقت هیات مدیره به این کار اقدام کند، بدون توجه به سایر اعضای باشگاه در حال یارگیری و بستن تیم است؛ بدون آنکه در هیات مدیره بودجه‌ای برای خریدهایش تعیین کند. نکته عجیب اینجاست که آجورلو حتی به قول خود برای تامین بودجه عمل نکرده است.

این موضوع ناراحتی اعضای هیات مدیره تراکتورسازی را در پی داشته و اختلاف نظرها در این باشگاه به خاطر این تصمیمات یکطرفه بالا گرفته است. به نظر می‌رسد تراکتورسازی در روزهای آینده و با تداوم این روند چالش‌های گسترده‌ای را پیش روی خود داشته باشد؛ بخصوص در بحث مالی و چگونگی تامین هزینه خریدهای جدید باشگاه که آجورلو هنوز به آن پاسخی نداده است.

در این مورد گفته می شود قرار است روز چهارشنبه نشستی بین اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه برگزار شود که طی آن اعضای هیات مدیره به مدیرعامل عنوان خواهند کرد خودش باید به فکر درآمدزایی باشد و مبالغ قرارداد بازیکنانی که جذب کرده است را پرداخت کند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: