جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - June 14 2024
کد خبر: ۱۲۷۳۲
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۲
عجب شیر پرس - مرد میانسال که بعد از ۳۰ بار بستری کردن پسر معتادش در کمپ نتوانسته بود او را ترک دهد، در آخرین درگیری با چاقو جان او را گرفت.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت ۳:۱۵ بعد از ظهر شنبه ۱۹ خرداد مرد جوانی در تماس با پلیس از درگیری در خانه همسایه طبقه سوم خبر داد.

به‌دنبال این خبر مأموران راهی محل شده و با بدن نیمه جان پسر ۳۰ ساله در حالی مواجه شدند که پدرش در چند قدمی او زخمی افتاده بود.

هر دوی آنها به بیمارستان منتقل شدند، اما لحظاتی بعد پسر جوان که مورد اصابت ۲۶ ضربه چاقو قرار گرفته بود جانش را از دست داد.

گزارش مرگ پسر جوان به بازپرس محسن اختیاری اعلام شد و تیم بررسی صحنه، تحقیقات را آغاز کردند. در بررسی‌های اولیه خانواده مقتول عنوان کردند: پسرمان اعتیاد شدیدی به مواد مخدر داشت و ما را خیلی اذیت می‌کرد. روز حادثه هم دوباره دعوا را شروع کرد و درنهایت پدرش ناخواسته او را به قتل رساند.

در ادامه تحقیقات و پس از بهبودی، مرد میانسال به قتل اعتراف کرد و گفت: پسرم از ۱۳ سال قبل معتاد شد. هر مواد مخدری که فکرش را بکنید مصرف می‌کرد از تریاک گرفته تا کتامین. اعتیاد به مواد مخدر و قرص‌های روانگردان باعث شده بود که مدام خانواده را اذیت کند. در این ۱۳ سال ۳۰ بار او را در کمپ بستری کردم، اما بی‌فایده بود.

او ادامه داد: مدام ما را کتک می‌زد و به زور پول می‌گرفت تا هزینه مواد مخدرش را بدهد. از دست او خسته شده بودم و واقعاً راهی نداشتم. روز حادثه وقتی دوباره درخواست پول کرد به او گفتم چرا ترک نمی‌کنی، اما در جوابم شروع به کتک زدن من و مادرش کرد. بعد چاقویی برداشت و ما را تهدید کرد، چاقو را از دستش گرفتم و دیگر متوجه نشدم چکار می‌کنم. در این درگیری خودم هم زخمی شدم.

با اعتراف مرد میانسال به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی پایتخت او در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: