دوشنبه ۰۴ تير ۱۴۰۳ - June 24 2024
کد خبر: ۱۱۷۶۴
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۵
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران خبر داد
عجب شیر پرس - مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران از حل مشکل کارت بلیت های منزلت تا ۱۵ خردادماه جاری خبر داد.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از ایسنا، مسعود درستی در مورد زمان رفع ایرادات  شارژ کارت بلیت منزلت گفت:سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران باید در این زمینه و چگونگی رفع این مشکل پاسخ دهد.

وی با بیان اینکه ما در مترو و در قسمت بلیت با مشکل خاصی روبرو نیستیم و تنها شاید  سامانه کند بود، افزود: تلاش می کنیم که با راه اندازی سیستم های جدید و دستگاه های پز جدید این مشکل را مرتفع کنیم.

درستی ادامه داد: در حال حاضر به جز مشکل شارژ کارت بلیت منزلت که باید  سقف آن ارتقاء یابد دیگر مشکلی نیست. هرچند که ممکن است گاهی با کندی مقطعی سیستم و سامانه نیز مواجه باشیم.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران در مورد زمان رفع این ایراد گفت: دوستانمان در سازمان فناوری شهرداری تهران اعلام کردند که تا ۱۵ خرداد ماه جاری این مشکل نیز حل خواهد شد.

چندی پیش نیز مهدی پیرهادی یک عضو شورای اسلامی شهر تهران به برخی مشکلات در شارژ کارت‌های منزلت شهروندان اشاره کرده و گفته بود: در ایستگاه امام خمینی(ره) شاهد شکل گیری صف طولانی برای شارژ کارت‌های خاص ویژه منزلت بودم که شهروندان در تشریح مشکلات به موضوعاتی همچون عدم امکان دریافت پول نقد برای شارژ این کارت‌ها و همچنین لزوم خالی شدن کارت‌ها برای شارژ مجدد بودند، البته بخشی از این مشکلات ناشی از تقلیل وظایف پیمانکار و بخشی مربوط به سازمان فاوا است.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: