دوشنبه ۰۴ تير ۱۴۰۳ - June 24 2024
کد خبر: ۱۱۶۷۵
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۲
معاون توسعه وزارت اقتصاد خبر داد؛
عجب شیر پرس- معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد از افزایش تعداد صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس خبر و توضیح داد: تعداد این صندوق‌ها، پیش از این ۳۵ صندوق اعلام شده بود که با توجه به بررسی‌های انجام شده به ۴۲ صندوق افزایش دادیم تا مردم برای ثبت‌نام انتخاب بیشتری داشته باشند.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از ایرنا، ذبیح‌الله سلمانی با حضور در میز ارتباطات مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست‌جمهوری، مستقر در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، درباره نحوه ثبت‌نام سهام صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس گفت: متولدین فروردین تا خرداد ۱۴۰۱ در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند ثبت‌نام شدند و آخرین آمار ثبت‌نام کنندگان ۳۹۷ هزار و ۱۸۰ نفر بوده است.

وی افزود: والدین متولدین ماه‌های تیر، مرداد و شهریور ۱۴۰۱ هم می‌توانند از اول خرداد ۱۴۰۲ در این سامانه برای خرید سهام صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس ثبت‌نام کنند.

سلمانی از افزایش تعداد صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس خبر و توضیح داد: تعداد این صندوق‌ها، پیش از این ۳۵ صندوق اعلام شده بود که با توجه به بررسی‌های انجام شده به ۴۲ صندوق افزایش دادیم تا مردم برای ثبت‌نام انتخاب بیشتری داشته باشند.

معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت اقتصاد همچین درباره برنامه‌های تحولی وزارت اقتصاد گفت: امسال هم برنامه‌های راهبردی و عملیاتی وزارت اقتصاد و سازمان‌های تابعه تدوین شده و در ۲۵ اردیبهشت منتشر و ابلاغ شده است.

سلمانی درباره منابع تسهیلات تبصره ۱۸ گفت: در اواخر اسفند سال گدشته ۲۲هزارمیلیارد تومان اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه تخصیص داده شد و امیدواریم حدود ۲ برابر این رقم هم از منابع بانکی در راستای حمایت از تولیدکنندگان، فعالان اقتصادی و صنعتگران عرصه اشتغال کمک و تامین شود.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: