يکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ - September 25 2022
کد خبر: ۱۰۰۶۳
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸
فرمانده کل انتظامی کشور خبر داد:
عجب شیر پرس - سردار اشتری گفت: در مرز‌های شلمچه و مهران با موج جدید و جمعیت قابل توجهی از بازگشت زائران اربعین مواجه هستیم.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از سردار حسین اشتری با حضور در قرارگاه اربعین حسینی (ع) پلیس راهور فراجا با تاکید بر اینکه سلامت و کرامت زائران حسینی اولویت پلیس است، اظهار کرد:  در حال حاضر با موج بازگشت زائران همزمان با خروج عاشقان ابا عبدالله الحسین (ع) از مرز‌های شش گانه روبه رو هستیم و با توجه به این شرایط امیدواریم بتوانیم همچنان خدمتگزاران شایسته‌ای برای این عزیزان باشیم تا ان شاءالله به سهولت و در آرامش به شهر‌های خود بازگردند.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به حجم تردد انبوه زائران در مرز‌ها تصریح کرد: پلیس با تمام امکانات و تجهیزات سعی کرده تا شرایط مساعدی را برای حفظ نظم و امنیت و آرامش زائران فراهم کند.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور تصریح کرد: در هر صورت مجموعه انتظامی کشور تا پایان مراسم اربعین و بازگشت عاشقان حسینی و عادی شدن شرایط تردد زوار، افتخار خدمتگزاری به این عزیزان را برعهده دارد.

وی با بیان اینکه در مرز‌های شلمچه و مهران با موج جدید و جمعیت قابل توجهی از بازگشت زائران اربعین مواجه هستیم، گفت: فرماندهان باید با اتخاذ تدابیر لازم خدمات شایسته‌ای برای تامین و حفظ نظم و امنیت زائران تا مقصد این عزیزان فراهم کنند تا آن‌ها با خاطری آسوده به مقصد خود بازگردند.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: