پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - September 23 2021
شرایط برای موفقیت تیم فوتبال ذوب آهن مهیاست تارتار:

شرایط برای موفقیت تیم فوتبال ذوب آهن مهیاست

عجب شیر پرس - سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: شراط در این تیم برای موفقیت مهیاست و همه برای سربلندی در فصل پیش رو تلاش می‌کنند.
سامانه دوم آبرسانی اصفهان در انتظار واریز ۱۵۰ میلیارد تومانی خزانه است رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان :

سامانه دوم آبرسانی اصفهان در انتظار واریز ۱۵۰ میلیارد تومانی خزانه است

عجب شیر پرس _ رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اصفهان گفت: تکمیل سامانه دوم آبرسانی اصفهان در انتظار واریز ۱۵۰ میلیارد تومانی از سوی خزانه است.
راه‌اندازی ۲ نیروگاه بزرگ در بقاع متبرکه اصفهان

راه‌اندازی ۲ نیروگاه بزرگ در بقاع متبرکه اصفهان

عجب شیر پرس _ معاون اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از بهره‌برداری دو نیروگاه خورشیدی بزرگ مقیاس یک و ۳.۵ مگاواتی در استان اصفهان خبر داد
۱۲ هزار و ۱۵۰ دوز واکسن کرونا در نطنز تزریق شد مدیر شبکه بهداشت:

۱۲ هزار و ۱۵۰ دوز واکسن کرونا در نطنز تزریق شد

عجب شیر پرس _ مدیر شبکه بهداشت و درمان نطنز گفت: ۱۲ هزار و ۱۵۰ دوز واکسن کرونا از ابتدای شروع طرح واکسیناسیون همگانی کووید ۱۹ تاکنون در این شهرستان تزریق شده است.
اعضای هیات رییسه شورای شهر کاشان انتخاب شدند

اعضای هیات رییسه شورای شهر کاشان انتخاب شدند

عجب شیر پرس _ اعضای هیات رییسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر کاشان همزمان با برگزاری آیین تحلیف، انتخاب شدند و بر این پایه، علی هاشمی طاهری به عنوان رییس شورا معرفی شد.

عملیات واکاری در ۲ هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی طبیعی اصفهان انجام می‌شود

عجب شیر پرس _ سرپرست اداره جنگلکاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان گفت: عملیات واکاری نهال با بذر در پی تشدید خشکسالی در ۲ هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی طبیعی این استان تا پایان سالجاری انجام می‌شود.
رهاورد سفر وزیر راه و شهرسازی به استان اصفهان

رهاورد سفر وزیر راه و شهرسازی به استان اصفهان

عجب شیر پرس _ بهره‌برداری از بخش پایانی آزادراه کنارگذر شرق اصفهان وآغاز عملیات اجرایی طرح ایمن‌سازی تقاطع شهدای هسته‌ای و ساخت تقاطع غیر همسطح سایت شهید احمدی روشن در کاشان، از برنامه های مهم سفر وزیر راه و شهرسازی به استان اصفهان بود که روز گذشته انجام شد.
احیای خودباوری در دانشگاه‌ها مهم‌ترین دستاورد جهاد دانشگاهی است /جهاد دانشگاهی، نماد عبور از موانع با باور توان ایرانی/

احیای خودباوری در دانشگاه‌ها مهم‌ترین دستاورد جهاد دانشگاهی است

عجب شیر پرس - نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدم مهم‌ترین دستاورد ۴۱ سال گذشته جهاد دانشگاهی احیای خودباوری در دانشگاه و میان جوانان کشور بوده است که این خودباوری سبب شد امروز در بسیاری از عرصه‌ها خودکفا شویم.
رفع مشکلات جوانان نیازمند برنامه‌ریزی ویژه است استاندار اصفهان:

رفع مشکلات جوانان نیازمند برنامه‌ریزی ویژه است

عجب شیر پرس - استاندار اصفهان گفت: تجمیع فرهنگ و تفکر غربی یکی از مشکلات کنونی در بحث جوانان است که باید بر روی آن برنامه ریزی خاص و با استفاده از ظرفیت روحانیون و قوا صورت گیرد.
چراغ تئاتر در اصفهان خاموش است

چراغ تئاتر در اصفهان خاموش است

عجب شیر پرس- تئاتر اصفهان با اینکه پتانسیل بالایی برای عرضه و جولان در هنر دارد اما دلسوزی برای آن از سوی رده‌های مدیریتی وجود ندارد و تنها جشنواره‌ها برای هنرمندان انگیزه‌بخش هستند.