پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - September 23 2021
کد خبر: ۷۲۹۲
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴
طی سال جاری
عجب شیر پرس _ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، ۲۹۴ هزار تن کالاهای اساسی و نهاده‌های دامی توسط ناوگان حمل و نقل عمومی به استان حمل شده است.
به گزارش عجب شیر پرس به نقل از خبرگزاری مهر، اروجعلی علیزاده افزود: این کالاها و نهاده‌های دامی از بندر امام خوزستان بارگیری و با هماهنگی انجمن‌های صنفی شرکت‌ها و مؤسسات حمل و نقل کالا و رانندگان وسائل نقلیه سنگین سراسر استان به مقصد استان حمل شده است.

وی اظهار کرد: در این راستا همه شرکت‌های حمل و نقل استان مکلف به ارائه حداقل ۱۰ مورد بارنامه حمل گندم و نهاده دامی از مبادی معین به استان و ثبت مشخصات بارنامه‌های اخذ شده در اداره کل هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی، مدیریت ارائه حواله بارنامه به انجمن‌ها و شرکت‌ها به تناسب عملکرد، برگزاری جلسات توجیهی حمل کالاهای اساسی برای شرکت‌های حمل و نقل و انجمن‌های صنفی در شهرستان‌های مهم استان با حضور مسؤولان اداره کل، هماهنگی با اداره کل غله استان، سازمان جهاد کشاورزی، اداره کل پشتیبانی امور دام، اداره کل دامپزشکی برای تسهیل در حمل کالاهای اساسی، تفاهمنامه امکان صدور بارنامه از بندر امام برای شرکت‌های حمل و نقل استان و استفاده از ظرفیت ناوگان ملکی شرکت‌های حمل و نقل از اقدامات این اداره کل است.

علیزاده ادامه داد: در این راستا تیمی متشکل از کارشناسان حمل و نقل این اداره کل و نمایندگان صنوف حمل و نقل برای نظارت بر چگونگی حمل این محموله‌ها به بندر امام (ره) اعزام شده و ۴۷ دستگاه ناوگان راهداری استان نیز در ۲ مرحله برای حمل کالاهای اساسی و نهاده‌های دامی به این بندر اعزام شده‌اند.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: