جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - June 18 2021
کد خبر: ۴۸۸۰
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۸
عجب شیر پرس _ معاون سیاسی وزارت کشور گفت: در شهریور انتخابات میان دوره‌ای مجلس برگزار می‌شود و ماه آینده هم مجلس یازدهم تشکیلات می‌شود.
انتخابات میان دوره‌ای مجلس شهریور برگزار می‌شودبه گزارش عجب شیر پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جمال عرف معاون سیاسی وزارت کشور در حاشیه دومین همایش استانداران سراسر کشور اظهار کرد: در جلسه امروز موضوعات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و امنیتی با محوریت جهش تولید و راهکار‌های تحقق آن ارائه و تصمیم بر آن شد تا این راهکار‌ها و پیشنهاد‌ها به دولت ارسال شود.

او با بیان اینکه در شهریور انتخابات میان دوره‌ای مجلس برگزار می‌شود افزود: ماه آینده هم مجلس یازدهم تشکیلات می‌شود و نحوه تعامل با مجلس بــر اساس اصل تفکیک قوا و تعامل سازنده است.

معاون سیاسی وزارت کشور یادآور شد: ما برای ارزیابی آخرین وضعیت کشور و تصمیم گیری مسائل مهم، دو جلسه را به صورت کمیسیونی با استانداران برگزار کردیم؛ در هر کمیسیون تعدادی از استانداران حضور داشتند و مهم‌ترین مباحث مورد بحث قرار گرفت.

او بیان کرد: در کمیسیون امنیتی، موضوعات مربوط به ناامنی‌ها و پیش بینی‌ها مطرح و تصمیمات جدید برای مقابله با ناامنی‌های احتمالی اتخاذ شد؛ در کمیسیون اجتماعی هم مباحث مهم با محوریت کرونا ویروس و تاثیرات آن مطرح شد.

عرف با اشاره به آثار اقتصادی کرونا بر جامعه، اظهار کرد: دولت تا به امروز تصمیمات مهمی را برای مشکلات اقتصادی مطرح کرده و به سرعت هم اجرا می‌شود.

او در پایان گفت: بورس یک فرصت برای استفاده از ظرفیت مردم و مشارکت آنها در اقتصاد ملی است؛ البته اقتصاد موضوع وزارت کشور نیست و فقط به عنوان هماهنگی ورود پیدا می‌کنند.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: