جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - June 18 2021
روایت مربوط به رد صلاحیت آیت‌الله هاشمی نشان‌دهنده بی‌سامانی سیاسی است ربیعی:

روایت مربوط به رد صلاحیت آیت‌الله هاشمی نشان‌دهنده بی‌سامانی سیاسی است

عجب شیر پرس - ربیعی درباره روایت رد صلاحیت آیت الله هاشمی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:اینگونه بیانات چه درست باشد و چه نباشد بیش از هرچیز نشان دهنده بی‌سامانی سیاسی و به انحراف رفتن حاکمیت مطلق قانون است.
کاندیداهای ریاست جمهوری راهکارهای خود برای برون رفت از مشکلات فعلی را مطرح کنند میرتاج‌الدینی:

کاندیداهای ریاست جمهوری راهکارهای خود برای برون رفت از مشکلات فعلی را مطرح کنند

عجب شیر پرس - نایب رئیس فراکسیون نیروهای مردمی انقلاب در مجلس گفت: کاندیداهای تصدی ریاست جمهوری بجای سیاه نمایی باید به راهکارهایشان برای برون رفت از مشکلات فعلی بپردازند.
جذب معلمان غیر رسمی مشکل مدیریتی دارد نه اعتباری رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس:

جذب معلمان غیر رسمی مشکل مدیریتی دارد نه اعتباری

عجب شیر پرس - رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس با تأکید بر جذب معلمانی که آموزش و پرورش به صورت غیررسمی به آن‌‎ها اجازه تدریس داده است، گفت: وقتی فردی شایستگی حضور در کلاس‌های درس را دارد، باید از مزایای معلمی بهره مند شود و آموزش و پرورش باید نسبت به آن جذب آن اقدام کند. مجلس در این مسیر همه اختیارات لازم را به دولت و آموزش و پرورش واگذار کرده است.
پروژه قطار سریع‌السیر تهران – قم – اصفهان به کجا رسید؟

پروژه قطار سریع‌السیر تهران – قم – اصفهان به کجا رسید؟

عجب شیر پرس - ۴۰ سال پیش ایده راه‌اندازی قطار سریع السیر اصفهان - تهران شکل گرفت، اما بعد از مدتی این طرح مسکوت ماند و در سال ۸۲ بار دیگر موضوع احداث آن از سرگرفته شد.
دوراهی آموزش حضوری یا غیرحضوری در مهر ١۴٠٠

دوراهی آموزش حضوری یا غیرحضوری در مهر ١۴٠٠

عجب شیر پرس - سال تحصیلی جدید در حالی آغاز خواهد شد که اوضاع شیوع کرونا هنوز ثابت نیست و همین امر تصمیم‌گیری‌ها را هم تحت تاثیر قرار داده است.
آیا فوق العاده ویژه برای فرهنگیان اعمال می‌شود؟

آیا فوق العاده ویژه برای فرهنگیان اعمال می‌شود؟

عجب شیر پرس - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در صورت تصویب شورای حقوق و دستمزد و هیأت دولت، «فوق العاده ویژه معلمان» اعمال و به معلمان تعلق خواهد گرفت، گفت: فوق العاده ویژه در سال گذشته به کارکنان درمان و با شرط تأمین منابع توسط دستگاه، پرداخت شد.
51 درصد خدمات دولتی از جنس مجوزدهی است

51 درصد خدمات دولتی از جنس مجوزدهی است

عجب شیر پرس - رئیس دفتر پایش و بهبود محیط کسب و کار وزارت اقتصاد گفت: براساس مطالعات سازمان فناوری اطلاعات حداقل حدود 51 درصد خدمات دستگاه‌های دولتی از جنس مجوزدهی است که بزرگی این نظام را نشان می‌دهد بنابراین تسهیل مجوزدهی باعث بهبود عملکرد دولت خواهد شد.
توقف واردات در مقابل صادرات به دلیل مشکل فروش ارز در سامانه نیما

توقف واردات در مقابل صادرات به دلیل مشکل فروش ارز در سامانه نیما

عجب شیر پرس - عضو اتاق بازرگانی تهران از توقف مجدد واردات در مقابل صادرات خبر داد و گفت:صادرکنندگانی که می‌خواهند از روش واردات در مقابل صادرات یا واگذاری کوتاژ استفاده کنند با مشکل فروش ارز در سامانه نیما مواجه هستند و عملا استفاده از این روش برای آنها ممکن نیست.
عدم برداشت ایران از برخی میادین مشترک نفت و گاز؛ توزیع گاز در کشور عادلانه نیست عضو کمیسیون انرژی مجلس:

عدم برداشت ایران از برخی میادین مشترک نفت و گاز؛ توزیع گاز در کشور عادلانه نیست

عجب شیر پرس - عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه ایران برای برداشت از برخی میادین مشترک نفت و گاز هنوز ورود نکرده است گفت: توزیع گاز در شهرها و روستاها مناسب نبوده و برخی از نعمت گاز سراسری محروم‌اند.
قاتل کانادایی خانواده مسلمان به «جرائم تروریستی» متهم شد با موافقت دادستان های استانی و فدرال؛

قاتل کانادایی خانواده مسلمان به «جرائم تروریستی» متهم شد

عجب شیر پرس - مرد کانادایی ۲۰ ساله ای که روز ششم ژوئن اقدام به قتل اعضای یک خانواده مسلمان کرد، اکنون با اتهام ارتکاب به «جرائم تروریستی» مواجه شده است.
هشدار به بازیکنان تیم ملی ایران

هشدار به بازیکنان تیم ملی ایران

عجب شیر پرس - مربی فوتبال ایران با بیان اینکه تیم ملی کشورمان نفرات بزرگ و باتجربه‌ای دارد، گفت: بازیکنان عراق فیزیکی و شوت‌زن هستند و مدافعان ایران باید در بازی امروز هوشیار باشند.
تخفیفی که گول زدن مشتری است یک ناشر مطرح کرد:

تخفیفی که گول زدن مشتری است

عجب شیر پرس - یک ناشر می‌گوید تخفیف‌های بالا و بی‌رویه‌ای که برای کتاب هست، یک نوع کلاه‌گذاشتن سر مشتری و گول زدن‌ اوست.
مردم رأی‌شان را از کشور دریغ نکنند شریعتی:

مردم رأی‌شان را از کشور دریغ نکنند

عجب شیر پرس - یک عضو هیات رئیسه فراکسیون دیپلماسی بین المللی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: امروز همه دانشمندان علم سیاست به این باور رسیده اند که تولید کننده قدرت ملی مشارکت مردم در صحنه های اجتماعی و سیاسی است که انتخابات بهترین تبلور اراده مردم در تشکیل ساختار اجرایی نظام است.
پیش‌بینی رشد اقتصادی بیش از ۲ درصد در سال جاری رییس اتاق تهران مطرح‌کرد:

پیش‌بینی رشد اقتصادی بیش از ۲ درصد در سال جاری

عجب شیر پرس - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران گفت: پیش‌بینی سازمان‌های جهانی حاکی از رشد اقتصادی بیش از ۲ درصدی در سال جاری برای کشور است.
نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری در شعب حضور می یابند استاندار تهران:

نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری در شعب حضور می یابند

عجب شیر پرس - استاندار تهران با تاکید بر اهمیت انتخابات پیش رو گفت: فقط ناظرین کاندیداهای ریاست جمهوری می توانند در شعب اخذ رای حضور داشته باشند.
اقتصاد
سیاست
فرهنگ وهنر
اجتماعی
ورزش